Meie tootevalikus on kõik, mis on vajalik niisutussüsteemide rajamiseks. Tarvikuid leidub nii koduse maasikapeenra kui suure aiandi vajadustele. Kogu kaubavalikut pole lehel ära toodud ning kui Teil on huvi mõne niisutussüsteemidesse puutuva kauba vastu, mida te siit ei leia, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Väikevihmutid on enamjaolt kasutuses kasvuhoonesisesel vihmutamisel kuid sortimendist leiab ka välitingimustesse mõeldud vihmuteid õunaaedade, puukoolide jms kastmiseks. Samuti leiab siit õhu niisutamiseks ja jahutamiseks vajalikud pihustid ning lisaks lehel välja toodud kaupadele pakume kõiki paigalduses vajalikke tarvikuid.

Vihmutite valikus on suur valik erineva võimekusega tooteid seitsmemeetrise raadiusega külmakaitsevihmutist kuni 113 meetrise töödiameetriga veekahurini. Need vihmutid on eelkõige mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Kasutusvaldkondadena võib välja tuua näiteks erinevate taimekultuuride vihmutamise, palgivirnade kastmise, tolmutõrje motokrossiradadel, külmakaitse- ning värskendusvihmutus jne. Valiku lõpust leiate ka iseliikuva vihmuti, mida kasutatakse näiteks staadionimuru kastmisel.

Pop-up vihmuteid kasutatakse peamiselt murualade niisutamiseks. Olgu selleks siis koduaed, jalgpallistaadion või golfiväljak – sobiva vihmuti leiab siit neist igaühele. Pop-up vihmutid on koos veetorustikuga peidetud maa sisse ning vihmutite olemasolu leiab kinnitust vaid kastmise ajal, mil vihmutipead vee surve abil maapinnast üles tõusevad. Pärast kastmise lõppu kaovad vihmutid tagasi maapõue peitu ja nõndamoodi ei häiri niisutussüsteem ei liikumist ega vaadet. Samu vihmuteid on kasutatud ka ratsutamisväljakutel nii sees kui väljas, motokrossi- ning libedasõidu radadel ja mujalgi.

Tilkniisutus on vett ja energiat säästev meetod kastmisvee ja väetise juhtimiseks taimeni. Kuna tilkniisutus juhib vee otse taimejuurte piirkonda siis kulub kastmiseks märgatavalt vähem vett. Tootevalikust leiate nii tilktorud kui tilgutid ning kõik süsteemi rajamiseks või hooldamiseks vajalikud vahendid.

Rõhuregulaatorid leiavad kasutust seal, kus on vajalik hoida vee surve kindlal tasemel. See on väga oluline näiteks maasika tilkniisutussüsteemi rajamisel.

Filtrid eraldavad kastmisveest võõrised ning välistavad seeläbi niisutussüsteemi ummistumise.

Dosaatorite abil saab kastmisveele väetiseid lisada.

Automaatika tootelehelt leiate ajapõhised juhtseadmed niisutussüsteemi automatiseerimiseks. Juhtseadmed avavad magnetventiile vastavalt seadistatud programmile. Valikus on erinevaid juhtseadmeid ning magnetventiile. Samuti pakume andureid, mis võimaldavad kastmist veelgi täpsemalt juhtida.

Välikraanide valikust leiate nii tagasihoidlikumaid veeposte kui uhkemaid disain-kraane.

 

Meilt saab ka kõik muu niisutusse puutuva: põhjaklapid, torud, pumbad, kraanid, ühendusliitmikud, ventiilikastid jne.